Puhkemaja majutus 10 inimesele Viljandimaal

Kujutage ette elavat sõpruskonda, õnnelikku perekonda või inspireeritud töökollektiivi – just nimelt teid ootab Priimäe talu, Mäekülas! Meie ruumid mahutavad mugavalt 14 inimest päevasündmusteks ning magamiseks on 10 voodikohta.

Meie südameasi on, et tunneksite end siin kui kodus. Soovime, et teie päevad meie juures oleksid täis rõõmu, ühtekuuluvust ja taasleitud inspiratsiooni. Just seda tunnet, kui olete ümbritsetud kõigest, mis teile heaolu ja rõõmu toob.

Meie majutus Mulgimaa metsade vahel on pelgupaik neile, kes ihkavad rahu, aeglast elustiili, privaatsust ja siirast inimlikku kogemust.

NB! Koht ei ole mõeldud pidutsevatele seltskondadele.

Mida pakub puhkemaja majutus Viljandimaal?

  • Puhkemaja mahutavus: kuni 10 inimest saavad nautida magusat und- ideaalne koht sõpruskondadele, peredele või väikestele ettevõtetele koosviibimiseks.
  • Kodune õhkkond: meie võtmesõnad on hubasus ja soojus – siin tunned end nagu omas pesas oma lähedastega.
  • Eemale linnamürast – Pole saladus, et aeg-ajalt vajame pause. Pause, et kuulata vaikust, leida rahu südames ja taastada jõud.
  • Keskkonnavahetus inspiratsiooni toomiseks kolleegidega – Võta oma tiim ja astuge samm argipäevast välja. See ühine seiklus ei ole lihtsalt vaheldus – see on võluvõti, mis avab ukse lõpmatutele inspiratsiooni allikatele.
  • Täisvarustusega köök: Mis võiks olla parem viis päeva lõpetamiseks kui ühine söögivalmistamine täisvarustusega köögis ja einestamine suure laua taga!
  • Usaldusväärne WiFi: olgu su plaaniks tööpostil kolleegidega teha välislähetusel tööd või siis tegeleda põnevate projektidega – tugev wifi signaal maailmaga on tagatud.
  • Võluv terrass: Vana kivimüüri sisse ehitatud terrass on koht mõtisklusteks, muljetamiseks ja kohvi nautimiseks hommikupäikese taustal.