Puhkemaja majutus 10 inimesele Viljandimaal

Meie südameasi on, et tunneksite end siin kui kodus. Soovime, et teie päevad meie juures oleksid täis rõõmu, ühtekuuluvust ja taasleitud inspiratsiooni. Just seda tunnet, kui olete ümbritsetud kõigest, mis teile heaolu ja rõõmu toob.

Meie ruumid mahutavad mugavalt 14 inimest päevasündmusteks ning magamiseks on 10 voodikohta.

Meie talu Mulgimaa metsade vahel on pelgupaik neile, kes ihkavad rahu, aeglast elustiili, privaatsust ja siirast inimlikku kogemust.

Seame esikohale kliendi vajadused ja eelistused, pakkudes personaalset ja tähelepanelikku teenindust, et iga külastaja tunneks ennast erilise ja hinnatuna.

NB! Koht ei ole mõeldud pidutsevatele seltskondadele.

Mida pakub Priimäe puhkemaja Viljandimaal?

Meie eesmärk on tagada, et kõik teenused, alates majutusest kuni logistikani, töötaksid külastajate jaoks terviklikult, luues positiivse ja meeldejääva kogemuse.

  • Puhkemaja mahutavus: kuni 10 inimest saavad nautida magusat und- ideaalne koht sõpruskondadele, peredele või väikestele ettevõtetele koosviibimiseks.
  • Kodune õhkkond: meie võtmesõnad on hubasus ja soojus – siin tunned end nagu omas pesas oma lähedastega.
  • Eemal linnamürast – Pole saladus, et aeg-ajalt vajame pause. Pause, et kuulata vaikust, leida rahu südames ja taastada jõud.
  • Keskkonnavahetus inspiratsiooni saamiseks kolleegidega – Võta oma tiim ja astuge samm argipäevast välja. Olgu need koolitused, koosolekud,  team-building üritused või lihtsalt toredad koosviibimised.
  • Täisvarustusega köök: Mis võiks olla parem viis päeva lõpetamiseks kui ühine söögivalmistamine täisvarustusega köögis ja einestamine suure laua taga!
  • Usaldusväärne WiFi: olgu su plaaniks tööpostil kolleegidega teha välislähetusel tööd või siis tegeleda põnevate projektidega – tugev wifi signaal maailmaga on tagatud.
  • Võluv terrass: Vana kivimüüri sisse ehitatud terrass on koht mõtisklusteks, muljetamiseks ja kohvi nautimiseks hommikupäikese taustal.
  • Tervisele ja heaolule keskenduvad tegevused ja teenused (saun, kümblustünn, tervislik toit, treeningud, aktiivne ajaveetmine looduses jne)